Üye Paneli
Değişken Blok
Haberler
Maillist

Kullanım Koşulları

 

siteadi.com genel ve kanuni sorumluluklarını içerir.

 

Lütfen, sitemizi ziyaret etmeden önce aşağıda yazılı olanları okuyunuz.

 

Siteyi ziyaret etmekle veya kullanmakla, siteadi.com sitesinin kullanılmasına ilişkin bu koşullarla bağlı olduğunuzu ve hem bu koşullara ve site ile ilgili bütün kanunlara, yönetmeliklere ve mevzuata uyacağınızı açıkça kabul etmiş sayılıyorsunuz.

 

Bu site herkese açıktır. Sitenin içeriğinde yer alan bütün yazıların, tabloların ve resimlerin her hakkı saklıdır; izinsiz kullanılamaz.

 

Bu sitede yer alan bilgileri diğer bir internet sitesinde yayınlamak veya siteadi.com'un haberi olmadan link vermek kesinlikle yasaktır.

 

Bu koşullarla, bu siteyi sadece kişisel kullanımınız için ziyaret etme ve görüntüleme hakkına sahip olduğunuzu kabul etmektesiniz.

 

Siteyi başka bir siteye bağlanmak amacıyla ya da siteye içerik veya başka bilgileri yüklemek amacıyla kullanmanız da dahil, siteyi kullanmanızdan dolayı üçüncü şahısların maruz kalabileceği zarar ve ziyanları, yapabileceği talepleri ve makul iştiraklerine, memur ve temsilcilerine, diğer ortaklarına ve çalışanlarına tazmin edeceğinizi ve onların bu zararlarını gidereceğinizi de kabul etmektesiniz.

 

Bunların yanında, siteadi.com bu sitenin kullanılmasından kaynaklanabilecek zararlar için sorumlu tutulamaz.

 ( 5214 Okunma )

Etiketler : Kullanım Koşulları
Döviz Kurları
  • Yükleniyor..
Ziyaret Bilgileri
  • Online:3
  • Bugün : 1409
  • Bu Ay: 649593
  • Genel Toplam : 6671487